Halvor Walla

Halvor Walla

Daglig leder

Telefon: 952 62 120
E-post: halvor@framsikt.no

Ansvarlig for produktspesifikasjon og planlegging av produktutviklingen. Er ved siden av daglig ledelse også involvert i salg og leveranse. Styremedlem i Framsikt.

Tidligere Unit4Agresso, Serve, Evry og Software Innovation. Styreleder i Gatsoft og styremedlem i Prokom Sem & Stenersen. Erfaring med produktledelse, produktutvikling, offshoring, innovasjon, bedriftsetablering, omstillinger, strategiprosesser, selskapsledelse, styrearbeid. Utdannet Handelsøkonom fra Handelshøyskolen BI samt har gjennomført Solstrand programmet (AFF).

Jo Inge Bræin

Jo Inge Bræin

Salgsansvarlig

Telefon: 480 17 767
E-post: joinge@framsikt.no

Ansvarlig for salg og forretningsutvikling. Er også involvert i øvrig ledelse, brukerstøtte og leveranser. Styremedlem i Framsikt.

Tidligere Visma Unique, Ikomm, Lillehammer og Sørum kommune. Erfaring med Salgsledelse, Solution Selling, IT-Strategi, IT-Infrastruktur, Prosjektledelse, Rådgiving, foredragsvirksomhet og ERP.

 

Åsa Elvik

Åsa Elvik

Drifts- og administrasjonsansvarlig

Telefon: 926 45 098
E-post: asa@framsikt.no

Ansvarlig for drift, administrasjon og økonomirutiner.

Tidligere rådmann, fylkestingsrepresentant, stortingsrepresentant, statssekretær, næringskonsulent og selvstendig næringsdrivende. Er i ferd med å gjennomføre erfaringsbasert master i ledelse. Har gått sjefskurset på Forsvarets Høgskole.

Krister Klaussen

Krister Klaussen

Driftsansvarlig

Telefon: 922 78 750
E-post: krister@framsikt.no

Ansvarlig for teknisk drift og forvaltning av våre løsninger. Er også involvert i brukerstøtte.

Tidligere Abile og Sparebanken Vest. Erfaring med webutvikling, team ledelse, ALM-prosess, devops, arkitektur og Microsoft Enterprise miljøer. IT Utdannelse fra Høyskolen i Bergen.

Øyvind Stavenes

Øyvind Stavenes

Utviklingsansvarlig

Telefon: 952 62 130
E-post: oyvind@framsikt.no

Ansvarlig for produktutvikling.

Tidligere Toll og Avgiftsdirektoratet, Serve og EVRY. Erfaring med ERP innføring og konsulenttjenester, produktledelse, produktutvikling og skytjenester. Utdannet Siviløkonom fra NHH.

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Prosjektleder utvikling

Telefon: 959 44 326
E-post: simon@framsikt.no

Arbeider med produktutvikling, brukerstøtte og kundeprosjekter.

Tidligere Nokas Cash Handling. Erfaring med design og utvikling av rapporteringsløsninger, økonomistyring og dataanalyse. Utdannet Siviløkonom fra Handelshøyskolen BI.

Jannie Engen

Jannie Engen

Markedsansvarlig

Telefon: 974 69 539
E-post: jannie@framsikt.no

Ansvarlig for markedsføring. Arbeider også med brukerstøtte og kundeoppfølging.

Erfaring med markedsføring, sosiale medier, prosjektarbeid og fotografering. Bachelor i økonomi og administrasjon, profilering markedsføring fra Universitetet i Tromsø.

Yngve Byrkjeland

Yngve Byrkjeland

Ansvarlig for prosjektstøtte

Telefon: 909 37 860
E-post: yngve@framsikt.no

Ansvar for tilrettelegging for nye kunder med oppsett, opplasting av data, datakontroll samt støtte av prosjekter. Arbeider også med egne kundeprosjekter.

Er utdannet med Master of Science i Business Management fra Oxford Brookes University, og har tidligere studert økonomi og administrasjon ved Handelshøyskolen BI Bergen. Fordypning i prosjektledelse og økonomi.

Torgeir Haugen Tysse

Torgeir Haugen Tysse

Designer

Telefon: 901 06 626
E-post: torgeir@framsikt.no

Arbeider med utforming av brukerinteraksjon, grafisk design og oppfølging av systemutviklingen. Har også et særlig fagansvar for web-publiseringsfunksjonene.

Utdannet med master i design fra Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo. Har spesialisering innenfor disiplinene interaksjonsdesign og servicedesign. Har erfaring med tjenesteutvikling, prototyping og skjermbasert interaksjon.

Lisa Jørgensen

Lisa Jørgensen

Designer

Telefon: 906 37 934
E-post: lisa@framsikt.no

Arbeider med utforming av brukerinteraksjon og oppfølging av systemutviklingen.

Utdannet med master i interaksjonsdesign fra NTNU på Gjøvik. Har fordypning i menneskeorientert interaksjonsdesign.

Morten Bigseth

Morten Bigseth

Salgsrådgiver

Telefon: 917 56 940
E-post: morten@framsikt.no

Arbeider med salg og rådgivning.

Tidligere Visma Unique, Møre Datasystemer, Evry, Acos, Telenor, Vital og Fjell kommune. Bred erfaring fra IT-bransjen innen ulike fagområder mot kommunal sektor, med løsningssalg, rådgivning, prosjektledelse, tjenesteutvikling og opplæring.

Jo Audun Øverby

Jo Audun Øverby

Seniorrådgiver

Telefon: 950 89 310
E-post: joaudun@framsikt.no

Arbeider med brukerstøtte, kundeprosjekter og rådgivning rundt kommunal virksomhetsstyring.

Tidligere rådmann i Øystre Slidre kommune og økonomisjef, kommunalsjef og assisterende rådmann i Nord-Aurdal kommune. Lang erfaring med kommunal ledelse på rådmannsnivå og økonomistyring. Utdannet økonom på masternivå fra Norges miljø- og biovitenskapelige universitet.

Marianne Thorstensen

Marianne Thorstensen

Seniorrådgiver

Telefon: 982 46 290
E-post: marianne@framsikt.no

Arbeider med produktutvikling, systemforvaltning, salg, rådgivning og kundeoppfølging. Er også aktiv som kursholder.

Tidligere Høgskolen i Oslo, Drammen kommune, Serve, Evry, Deloitte og Helsedirektoratet. Erfaring med Økonomi- og virksomhetsstyringsprosesser i stat og kommune. Utdannet Siviløkonom fra NHH.

Sven-Erik Antonsen

Sven-Erik Antonsen

Seniorrådgiver

Telefon: 468 07 044
E-post: sven-erik@framsikt.no

Arbeider med brukerstøtte, kundeprosjekter og rådgivning rundt kommunal virksomhetsstyring.

Tidligere konsernbudsjettsjef i Oslo kommune og konsulent i E&Y og BDO AS. Har lang erfaring med planlegging, budsjettering, økonomistyring og organisasjonsutvikling i kommunal sektor. Utdannet kommunalkandidat med spesialisering i kommunal økonomistyring fra Høgskolen i Oslo og Akershus.

Henrik Westlie Moen

Henrik Westlie Moen

Seniorrådgiver

Telefon: 917 01 520
E-post: henrik@framsikt.no

Arbeider med brukerstøtte, kundeprosjekter og rådgivning rundt kommunal virksomhetsstyring.

Tidligere Drammen kommune, Direktoratet for økonomistyring (DFØ) og Skattedirektoratet. Erfaring med økonomi- og virksomhetsstyringsprosesser i stat og kommune. Utdannet Siviløkonom fra Høgskolen i Agder.

Eyvind Wang

Eyvind Wang

Seniorrådgiver

Telefon: 952 62 121
E-post: eyvind@framsikt.no

Arbeider med kundeprosjekter og rådgivning rundt kommunal virksomhetsstyring.

Tidligere Evry, Serve og Deloitte Consulting. Erfaring med implementering av erp-systemer i privat og offentlig sektor, siste 15 år primært med kommuner. Utdannet Siviløkonom fra BI.

Kathrine Melheim

Kathrine Melheim

Seniorrådgiver

Telefon: 952 60 824
E-post: kathrine@framsikt.no

Arbeider med brukerstøtte, kundeprosjekter og rådgivning rundt kommunal virksomhetsstyring.

Tidligere Seniorrådgiver i Price Waterhouse Coopers og Sande og Holmestrand kommune. Lang erfaring med analyser, økonomi- og virksomhetsstyringsprosesser i kommuner. Utdannet kommunalkandidat med spesialisering i kommunal økonomistyring fra NKSH.

Frode Olsen

Frode Olsen

Seniorrådgiver (IT)

Telefon: 411 03 382
E-post: frode@framsikt.no

Arbeider med drift- og systemforvaltning, databehandling og integrasjon opp mot andre økonomiløsninger.

Tidligere IT-konsulent for Star Information Systems (SIS) og systemutvikler for Helse Midt-Norge IT. Utdannet sivilingeniør fra høgskolen i Narvik.

Markus Radszuweit

Markus Radszuweit

Rådgiver (IT)

Telefon: 466 77 525
E-post: markus@framsikt.no

Arbeider med utvikling og drift av våre skybaserte løsninger.

Tidligere forsker i Weierstrass institutt for anvendt analysis og stochastikk, i Physikalisch Technische Bundesanstalt og App-utvikler hos Neuronut. Erfaring med utvikling av vitenskapelige programvarer og databehandling. Har doktorgrad i teoretisk fysikk og er utdannet Diplom Physiker fra Technische Universität Berlin.

Anne Martha Krey

Anne Martha Krey

Regnskapsmedarbeider

Telefon: 906 98 847
E-post: annemartha@framsikt.no

Arbeider med regnskap, tilrettelegging for rapportering og annet administrativt arbeid.

Tidligere Accountor AS, Alfa Laval AS, Bø kommune, Vinjebruket As og Sjøbruk AS. Utdannet med økonomisk gymnas, skatterett og pedagogikk.

Mariel Sagbakk

Mariel Sagbakk

Rådgiver

Telefon: 984 49 285
E-post: mariel@framsikt.no

Arbeider med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Er utdannet med bachelor i økonomi og administrasjon ved Handelshøyskolen BI (Trondheim) med fordypning økonomistyring og investeringsanalyse. Master i økonomi og administrasjon ved NTNU Handelshøyskolen med hovedprofil i økonomistyring.

Silje Engmo

Silje Engmo

Rådgiver

Telefon: 976 72 792
E-post: silje@framsikt.no

Arbeider med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Er utdannet siviløkonom. Master of Science in Business ved Nord Universitet, med fordypning i entreprenørskap og innovasjonsledelse. Bachelor i økonomi og administrasjon ved Handelshøyskolen BI, med fordypning i bedriftsutvikling for SMB.

Cecilie Ness

Cecilie Ness

Rådgiver

Telefon: 970 68 992
E-post: cecilie@framsikt.no

Arbeider deltid med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Er utdannet med bachelor i økonomi og administrasjon fra Høgskulen på Vestlandet, avdeling Bergen. Er nå i ferd med å gjennomføre en master i økonomi.

Ingrid Lien

Ingrid Lien

Trainee (økonom)

Telefon: 975 17 017
E-post: ingrid@framsikt.no

Arbeider med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Har en bachelor i internasjonal business, og en master i økonomi og administrasjon med fordypning i innovasjon og forretningsutvikling, begge fra Copenhagen Business School.

Eivind Brox

Eivind Brox

Trainee (økonom)

Telefon: 957 53 634
E-post: eivind@framsikt.no

Arbeider med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Er utdannet siviløkonom fra Norges Handelshøyskole (NHH) med hovedprofil i økonomisk styring.

Anders Hanssen

Anders Hanssen

Trainee (økonom)

Telefon: 468 04 384
E-post: anders@framsikt.no

Arbeider med support, prosjektbistand og produktutvikling.

Har en bachelor i økonomi og administrasjon, og en master i økonomi og administrasjon med fordypning i økonomisk analyse og bedriftsledelse, begge fra Universitetet i Tromsø.

Framsikt Technologies Pvt Ltd – India

Address: 139 Dream Meadows, Kundalahalli, Bangalore – 560 037 Phone: 91-80-67 34 7047

Rajesh Ethiraj

Rajesh Ethiraj

CTO & R&D leder

E-post: rajesh@framsikt.no

Leder vårt utviklingsteam i Bangalore og er ansvarlig for produktarkitektur og teknologi.

Tidligere arbeidet i Symphony Teleca, ActiveLabs og Honeywell. Mastergrad i Computer Science og mer enn 20års erfaring med programvareutvikling.

Avinash Kudpaje

Avinash Kudpaje

E-post: avinash@framsikt.no

Kamaraju Venkatachianna

Kamaraju Venkatachianna

E-post: kamaraju@framsikt.no

Shinoj Bhaskaran

Shinoj Bhaskaran

E-post: shinoj@framsikt.no

Kesavan Subramani

Kesavan Subramani

E-post: kesavan@framsikt.no

Nikhil Thakur

Nikhil Thakur

E-post: nikhil@framsikt.no

Arikumar Raij

Arikumar Raij

E-post: arikumar@framsikt.no

Ramachandra Naik

Ramachandra Naik

E-post: ramachandra@framsikt.no

Adarsh Dubey

Adarsh Dubey

E-post: adarsh@framsikt.no

Vinod Ampalam

Vinod Ampalam

E-post: vinod@framsikt.no

Paulraj Jagadessan

Paulraj Jagadessan

E-post: paulraj@framsikt.no

Venkataramana Kotipalle

Venkataramana Kotipalle

E-post: venkat@framsikt.no

Subulakshmi Baskaran

Subulakshmi Baskaran

E-post: subulakshmi@framsikt.no 

Pavitra Prabhu

Pavitra Prabhu

E-post: pavitra@framsikt.no 

X