Asker kommune holdt webinar om Virksomhetsstyring og bærekraft i Framsikt

19

august, 2020

Etter ønske fra flere kommuner holdt Asker kommune et webinar der de fortalte om hvordan de har jobbet med å strukturere hele sin virksomhetsstyring basert på FNs bærekraftsmål, fra kommuneplanlegging til oppdrags- og tiltaksoppfølging ute i virksomhetene.

«Vi hevder ikke at måten vi jobber på har funnet svaret på alt, men deler løsninger og utfordringer vi har erfart på veien dit vi er i dag.»

Ønsker du å se webinaret, klikk deg inn her:

Her kan du også se presentasjonen fra webinaret: Virksomhetsstyring og bærekraft i Framsikt

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Flere nyheter

Høstens nyheter i Planmodulen

Forhåndsvisning av planer slik at du kan se hvordan innholdet ser ut på web, er en av høstens store nyheter i Planmodulen. I tillegg til funksjonalitet som klimatiltak i overordnede planer, oppfølging av klimatiltak fra plan i de årlige klimabudsjettene og mulighet til å vise i økonomiplanen tiltak som er vedtatt i overordnede planer, men som ikke har fått plass i økonomiplanen. Dette er viktig videreutvikling, som enten kom i august eller kommer nå tidlig i oktober.

Pc skjerm som viser Framsikts Kommunale planer på skjerm
Share This
X